Home Aktualitet Aksion në Tiranë/ Kontrabandë ilaçesh, Policia kontrolle në 6 depo farmaceutike, 6 të arrestuar

Aksion në Tiranë/ Kontrabandë ilaçesh, Policia kontrolle në 6 depo farmaceutike, 6 të arrestuar

nga Editor

TIRANË– Aksion në Tiranë! Prokururia dhe Policia e Shtetit kanë prangosur disa persona, të cilët dyshohet se kanë kryer vepra penale në fushën e farmaceutikës

Mësohet se bëhet me dije për kontrabantë ilaçesh, por nuk dihen më shumë detaje lidhur me identitetet e personave që kanë rënë në pragat e Policisë. Deri më tani dihet se hetimet kanë nisur disa muaj më parë dhe se Policia e Shtetit ka ushtruar kontrolle në 6 depo farmaceutike, e se po aq është numri i të arrestuarve.

vijon…

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!