Home Aktualitet Foltorja në Elbasan, Berisha: Ftoj demokratët të marrin pjesë sot në orën 18:00

Foltorja në Elbasan, Berisha: Ftoj demokratët të marrin pjesë sot në orën 18:00

nga Editor

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka ftuar qytetarët të jenë të pranishëm në Foltoren e sotme në qytetin e Elbasanit.

“Sot në ora 18:00 në Sallën e Teatrit Skampa të Elbasanit mbahet “Foltorja për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Elbasanit të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë! Rroftë Elbasani!” shkruan Berisha

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!