Home Aktualitet Kriza energjitike dhe rritja e çmimeve, Rama mbledh qeverinë në këtë datë, paralajmëron konferencë për mediat

Kriza energjitike dhe rritja e çmimeve, Rama mbledh qeverinë në këtë datë, paralajmëron konferencë për mediat

nga Editor

Nesër në orën 09:00 do të zhvillohet mbledhja e qeverisë. Në përfundim të mbledhjes Kryeministri Edi Rama do të ketë një komunikim për mediat.

Vijon…

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!