Home Aktualitet “Çunat e Dubait”/ Artan Hoxha: I gjen kollaj në Instagram, ndiqni lëvizjen e yjeve të showbizit (HABITET Fevziu)

“Çunat e Dubait”/ Artan Hoxha: I gjen kollaj në Instagram, ndiqni lëvizjen e yjeve të showbizit (HABITET Fevziu)

nga Editor

Artan Hoxha tha se Policia duhet që të ndjekë lëvizjet e personazhëve të njohur për të zbuluar vendndodhjen e tyre.

TIRANË– Gazetari investigative Artan Hoxha ka zbuluar “skemën” për kapjen e “problematikëve” që gjejnë strehë në Dubari. I ftuar në emisionin “Opinion”, Hoxha tha se Policia duhet që të ndjekë lëvizjet e personazhëve të njohur për të zbuluar vendndodhjen e tyre.

PJESË NGA BISEDA:

Artan Hoxha: Dubai është vend i sigurtë për ta por gjurmohen kollaj. I gjen duke ndjekur Instagramin dhe lëvizjen e yjeve të showbizit. Duke ndjekur ato… Gjithandej është e njëjtë: ndiq paranë!

Fevziu: E ke për femrat ti?

Artan Hoxha: Po, sigurisht! Duke ndjekur ato do të gjesh ata atje. 

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!