Home Aktualitet Ironizoi recitimin, Açka i drejtohet Felajt: E mora personale, të bëjmë kujdes kur flasim

Ironizoi recitimin, Açka i drejtohet Felajt: E mora personale, të bëjmë kujdes kur flasim

nga Editor

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka e mori shumë personale deklaratën e Ermonela Felajt në Kuvend.

Sipas saj, Felaj e ka ironizuar për recitimin në Kuvend, duke thënë se ajo është e vetmja që reciton ndaj e mori shumë personale deklaratën e saj.

Açka: Unë fjalën e zonjës Felaj, dëgjova që flitej për recitimin. I vetmi njeri që ka recituar këtu jam unë, e  marr personale, jo dhe aq. A është më mirë një recitim i imi apo kakarisjet e zonjës Felaj. Të bëjmë kujdes kur flasim këtu dhe kujt i drejtohemi.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!