Home Aktualitet “Unë do jem zëri i opozitës”. Grida Duma ‘fshikullon’ Nikollën: Në vend që të qurravitesh studiove mëso të …

“Unë do jem zëri i opozitës”. Grida Duma ‘fshikullon’ Nikollën: Në vend që të qurravitesh studiove mëso të …

nga Editor

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma i ka kërkuar kryetares së Parlamentit, Lindita Nikolla që të mos thotë në studio që do të jetë zëri i opozitës, por ta tregojë këtë me fkate në sallë.

Grida Duma nuk i kurseu as akuzat për qeverinë, për të cilën tha se la në mëshirë të fatit shqiptarët gjatë pandemisë.

“Nuk iu bën nder që të dilni dhe të qurraviteni në ekranet televizive se çfarë do të bëni për opozitën. Është koha që të mësoni të silleni këtu, shqiptarët u lanë në mëshirë për 1 vit, dhe dalin e mburren këtu se dhanë 3 paga”, tha Duma.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!