Home Aktualitet MOMENTI-PIKANT/ Mbyllet ceremonia, Çuçi ‘harron’ se janë mikrofonat hapur: A do e pimë një kafe?

MOMENTI-PIKANT/ Mbyllet ceremonia, Çuçi ‘harron’ se janë mikrofonat hapur: A do e pimë një kafe?

nga Editor

Çuçi u nis për nga dera, kurse Veliu priste që të kalonte Nano e më pas të shkonte dhe ai.

TIRANË– Ministri i Brendshëm Bleid Çuçi i ka bërë një ftesë për kafe ish-drejtorit të Policisë së Shtetit Ardi Veliu dhe pasardhësin e tij, Gledis Nano. Në momentin që Nano u betua dhe ceremonia përfundoi, Çuçi u drejtua nga Veliu.

Siç duket, Ministri i Brendshëm harroi që mikrofonat ishin hapur dhe e ftoi Veliun për një kafe. Më pas, Çuçi u nis për nga dera, kurse Veliu priste që të kalonte Nano e më pas të shkonte dhe ai.

Nano mori sot zyrtarisht postin si Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit pas dorëheqjes së Veliu.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!