Home Aktualitet U mbyll sot! Qytetarët paralajmërojnë PROTESTËN e radhës

U mbyll sot! Qytetarët paralajmërojnë PROTESTËN e radhës

nga Editor

TIRANË– Avokati i njohur Adriatik Lapaj ishte ai i cili mori fjalën e fundit në protestën e sotme përballë kryeministrisë. Lapaj bëri të ditur se ditën e hënë, në orën 17:00, qytetarët shqiptarë do të rikthehen sërish përballë kryeministrisë, për të protestuar kundër rritjes së çmimit të energjisë elektrike, bukës dhe shportës së ushqimeve.

Vijon…

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!