Home Aktualitet PROTESTA/ Qytetarja me bukë në dorë: Jam mbesa e Martin Camajt, nuk kemi lekë, Kimetja i ka fajet

PROTESTA/ Qytetarja me bukë në dorë: Jam mbesa e Martin Camajt, nuk kemi lekë, Kimetja i ka fajet

nga Editor

Qytetarja me bukë në dorë: Kimetja e ka fajin, dhe Rama. Nuk kemi lekë për bukë, nuk i përballojmë dot çmimet e larta. Ai do që ti shkojmë brenda, me u fut me 10 persona. Unë jam Vera Camaj, mbesa e shkrimtarit Martin Camaj. Fëmijët po na vdesin për bukë, ku të shkoj, më thoni ju. Cfarë të ha.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!