E qëllishme apo jo? Rama ‘nxjerr’ gishtin e mesit gjatë konferencës për negociatat (FOTO)

Read Time:39 Second

Një foto e shkrepur nga LSA ka bërë bujë në rrjet, ku Rama duke me gishtin e mesit. Sigurisht që nuk një gjest i qëllimshëm, por ka shkaktuar polemika pas ambasadorit Berndt Boschardt. 

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një konferencë për shtyp ku edhe ka folur për dështimin e negociatave, historinë e Alvin Berishës dhe shifrat e azilkërkuesve.

Një foto e shkrepur nga LSA ka bërë bujë në rrjet, ku Rama duke me gishtin e mesit. Sigurisht që nuk një gjest i qëllimshëm, por ka shkaktuar polemika pas ambasadorit Berndt Boschardt. 

Ambasadori i OSBE ofendoi protestuesit e “Astirit”teksa po kalonte tek Drejtoria e Policisë, i shoqëruar nga një vajzë e re. Borchardt, kaloi aty në momentin kur protestuesit bënin thirrje: Rama ik, Rama ik.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Dyshoj se Rama është pjesë e tyre”, Ngjela flet për skenar antikombëtar: Dorëheqja e tregon nëse është ose jo
Next post Krimi në familjet shqiptare/ Apeli i fortë i Naçit: Vijmë nga asgjëja dhe ikim pa asgjë, t’i…!