Home Aktualitet ZYRTARE/ Ardi Veliu nuk është më Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit

ZYRTARE/ Ardi Veliu nuk është më Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit

nga Editor

Ardi Veliu nuk është më Drejtor i Pergjithshëm i Policisë së Shtetit, ashtu sicc Fax Neës ka paralajmëruar më herët ditën e sotme.

Lajmin zyrtar e konfirmoi Kryeministri Edi Rama me një mesazh në Twitter, ku ai e vlerëson Ardi Veliun për atë që ka dhënë në detyrën e tij.

“Me konsideratën më të lartë për ndershmërinë, profesionalizmin dhe përkushtimin e posaçëm të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, dhe me bindjen se ai ka akoma shumë për t’i dhënë shtetit në detyra të tjera, e falenderoj nga zemra për kontributin e vyer.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!