Home Aktualitet Padia për shpifje e Dumës për Veliajn/ Ja çfarë ka vendosur GJKKO…

Padia për shpifje e Dumës për Veliajn/ Ja çfarë ka vendosur GJKKO…

nga Editor

Gjykata e Posaçme shtyn për në 14 tetor seancën për përballjen mes deputetes Grida Duma dhe kryebashkiakut Erion Veliaj. Seanca e së hënës dështoi për shkak të mospranisë së prokurorit në sallën e gjyqit. Në seancën e kaluar gjykata kaloi çështjen për gjykim, pasi Duma refuzoi të zgjidhte çështjen me pajtim.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!