Home Aktualitet Demokratët bëjnë ‘copash’ Bashën/ ‘S’ke moral as burrëri, ik shporru’

Demokratët bëjnë ‘copash’ Bashën/ ‘S’ke moral as burrëri, ik shporru’

nga Editor

Pas paralajmërimit të kryeministrit Edi Rama për krizën në energjetikë, kreu i PD Lulzim Basha, e ka akuzuar kryeministrin se po përdor fatkeqësitë e shqiptarëve për t’u pasuruar vetë.

Ndërkohë i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i qytetarëve, të cilët e kanë masakruar dhe e kanë bërë ‘copash’ me komente nga më negativet.

Ata i kanë kërkuar Bashës të largohet nga PD-ja dhe të japë dorëheqjen, duke i thënë se ai është më i pafytyri nga të gjithë të tjerët.

Më tej qyetarët e kanë cilësuar Bashën të pabesë, pasi është ai që ka marrëveshje me Edi Ramën dhe tani del me këtë deklaratë.

Njëri prej qytetarëve shkruan se “Propozimi nga qytetarët është të largohesh sa më parë pas 3 humbjeve Lulush”.

 “Nuk të besojnë më as njerëzit e tu, ti je e keqja e Kombit, jep dorëheqjen”, ka shkruar një qytetar tjetër.

“Zhduku një orë e më parë nga Selia e PD, na e shpife këtë fundjavë, legen, qërohu” është shprehur dikush tjetër.

Këto janë disa komentet që mbizotërojnë ndaj kryetarit të PD, nga demokratët e irrituar ndaj tij. /CNA.al/

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!