Home Aktualitet ‘Do ketë rritje të energjisë elektrike’, ironia e Palokës: Fajin e ka Saliu

‘Do ketë rritje të energjisë elektrike’, ironia e Palokës: Fajin e ka Saliu

nga Editor

Demokrati Edi Paloka, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka shkruar pas deklaratës së Ramës se do ketë rritje të energjisë elektrike.

Paloka me ironi shprehet se duhet që ta gëzojmë këtë “mandat historik” të Ramës.

Postimi i Edi Palokës:

Pas rritjes se çmimit te bukes e te ushqimeve, pas rritjes se çmimit te gazit dhe karburanteve, ja dhe sihariqi me i fundit, rritje“marramendese” e çmimit te energjise elektrike
Ta gezojme “mandatin historik” te Edvinit !
E se mos harroj : “ Fajin e ka Saliu”

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!