Home Aktualitet Vasili: Sovraniteti në rrezik, Rama po merr edhe emigrantët e paligjshëm të Anglisë!

Vasili: Sovraniteti në rrezik, Rama po merr edhe emigrantët e paligjshëm të Anglisë!

nga Editor

Nga Petrit Vasili

Për mbijetesën e tij politike Edi Rama është i gatshëm për gjithçka.

Mediat angleze zbulojnë skandalin!

Edi Rama do të marrë emigrantët e paligjshëm që hyjnë në Angli që të qëndrojnë në Shqipëri deri sa te merret vendimi përfundimtar për ta.

Edi Rama që detyron qindra mijëra shqiptarë të largohen nga vendi, shqyen dyert për gjithfarë refugjatësh anë e mbanë globit.

Politika shkombëtarizuese e Edi Ramës nuk ka të ndalur.

Deviza e tij është: të kthejë Shqipërinë në një ferr për shqiptaret dhe një parajsë për emigrantët e paligjshëm dhe çdo lloj të huaji tjetër qe nuk ka zë, nuk ka gojë, dhe nuk ka votë.

Këto janë ditë kritike për vendin, që qeveriset nga armiku më i egër dhe i pamëshirshëm i shqiptarëve Edi Rama.

Përballë këtij shkombëtarizimi, që nuk e kanë realizuar as pushtuesit më të egër të gjithë shqiptarët duhet të jenë bashkë.

Asnjë diferencë politike, fetare, krahinore dhe idesh nuk mund të na ndajë përballë një rreziku të tillë që i kërcënohet SOVRANITETIT.

Të gjithë në këmbë për të mbrojtur SOVRANITETIN.

#Te_gjithe_bashke_per_SORANITETIN

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!