Home Aktualitet E reja nga Gana, djali nga Shqipëria! Zbulohen fotot e çiftit që vdiqën sot tragjikisht në Tiranë

E reja nga Gana, djali nga Shqipëria! Zbulohen fotot e çiftit që vdiqën sot tragjikisht në Tiranë

nga Editor

TIRANË– Dy personat që shihni në fotot janë “personazhet” e ngjarjes së rëndë të ndodhur sot pasdite në Tiranë.1 / 2Jawsackie Jaboah dhe Kliton Pira

E reja nga Gana, Jawsackie Jaboah kishte ardhur në Shqipëri për të jetuar me të dashurin e saj, Kliton Pira. Ky i fundit ka ndarë shumë foto me të në rrjetet e tij sociale. 

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!