Home Aktualitet Pas sherrit çifti në Tiranë bie nga ballkoni, burri vdes në vend, gruaja në gjendje të rëndë (Detaje)

Pas sherrit çifti në Tiranë bie nga ballkoni, burri vdes në vend, gruaja në gjendje të rëndë (Detaje)

nga Editor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pranë shkollës “Pjetër Budi” në Tiranë.

Pas sherrit një çift ka rënë nga lartësia dhe për pasojë burri i paidentifikuar ka ndërruar jetë në vend ngjarje. Sipas raportimeve të fundit, gruaja me plagë të rënda është transportuar me urgjencë në spitalin e traumës.

Ndërkohë që ende nuk ka një njoftim zyrtar nga Policia që është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!