Home Aktualitet Po punonte në një objekt në ndërtim, bie nga lartësia 24 vjeçari në Mullet

Po punonte në një objekt në ndërtim, bie nga lartësia 24 vjeçari në Mullet

nga Editor

Një 24 vjeçar ka rënë nga lartësia e një objekti në ndërtim në Mullet, në të cilin ishte duke punuar.

Policia njofton se 24 vjeçari E.GJ është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 02.10.2021, në Mullet, dyshohet se duke punuar në një objekt në ndertim, ka rënë nga lartësia shtetasi E. Gj, 24 vjeç, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!