Home Aktualitet Fotoja e Deputetit dhe Zv-kryeministrit/ Ironia e Dylgjerit: Ne fillim ja shikon Ahmetaj filxhanin, pastaj Salianji sheh tavanin

Fotoja e Deputetit dhe Zv-kryeministrit/ Ironia e Dylgjerit: Ne fillim ja shikon Ahmetaj filxhanin, pastaj Salianji sheh tavanin

nga Editor

Duket se përjashtimi që Lulzim Basha i bëri liderit historik ka sjellë një përcarje të madhe tek PD, ku palët janë radhitur në dy kampe dhe sulmojnë njëri tjetrin. Një ndër deputët që mbështeti hapur Bashën ishte Ervin Salianji i cili madje kërcënoi se nëse Berisha kthehej në PD, ai do ta braktiste partinë.

Disa kohë më parë në media qarkulloinjë foto e Salianjit me zv-kryeministrin Arben Ahmetaj, të cilët konsumonin kafe në një lokal në kryeqytet. Kohët e fundit përflitet se PD dhe PS po hedhin bazat për një kualicion bashkë dhe ka zëra që po bashkëpunojnë me njëra tjetrën.

Këtë gjë ka ironizuar edhe gazetari i nkohur Ylli Dylgjeri, ku përmes një postimi në Facebook shkruan:Falli i politikesNe fillim ja shikon Ahmetaj filxhanin,pastaj ngjiten lart në dhomë dhe shef Salianji…tavanin! Konsesus.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!