Home Aktualitet Kokalari nuk e kursen Ervin Salianjin: Më raftë pika sa i voçkël je, pi pak qumësht, po të mos kishe ndenjur pas fustanit të Gridës, do më njihje…

Kokalari nuk e kursen Ervin Salianjin: Më raftë pika sa i voçkël je, pi pak qumësht, po të mos kishe ndenjur pas fustanit të Gridës, do më njihje…

nga Editor

Replikat mes dy demokratëve, duket se nuk do të ndalen. Pas ironizimit të deputetit, Ervin Salianji, duke thënë se nuk e njihte aktivisten e Partisë Demokratike, Evi Kokalarin, së fundmi ka reaguar dhe kjo e fundit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kokalari nuk e ka kursyer Salianjin, teksa i ka thënë se nëse do rrinte me burra si Berisha dhe jo me Grida Dumën, do kishte arritur ta njihte.

“O Salianj më raftë pika sa i voçkël je. Po të kishe ndenjtur me burrat si Sali Berisha dhe jo mbas fustanit të Gridës, do e kishe mësuar kush është Evi Kokalari. Pi pak qumësht tashti”, shkruan ajo.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!