Home Aktualitet Cilësohej si i preferuari i Ballës, por Gledian Llatja i gjen “anën” edhe Gjiknurit/ Kryebashkiaku vishet si deputeti

Cilësohej si i preferuari i Ballës, por Gledian Llatja i gjen “anën” edhe Gjiknurit/ Kryebashkiaku vishet si deputeti

nga Editor

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri do ketë qeshur me vete mëngjesin e sotëm kur në ish-kombinatin e drurit në elbasan ka parë kryetarin e bashkisë Gledian Llatja që kishte të njëjtën xhaketë sikurse ai.

Duket se dy zyrtarët kishin bërë “xing” por ishte shumë vonë që të ndërronin xhaketat. Ndaj, si sekretari I PS, ashtu edhe kryetari I bashkisë dolën përballë kamerave me xhaketat e ngjashme, gri e hapur me kuadrate me fije të bardha.

Kishim parë që kjo ishte një histori vec për femra, që shpesh dhe nëpër ekrane përplasen me njëra tjetrën, por tani nuk është problem, u ndodh edhe meshkujve.

Screenshot 33 8

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!