Home Aktualitet Kokalari drekon me Metën: Kënaqësi që më fund u takuam

Kokalari drekon me Metën: Kënaqësi që më fund u takuam

nga Editor

Aktivistja që jeton në SHBA Evi Kokalari ka takuar për herë të parë Presidentin e Republikës Ilir Meta dhe kanë drekuar së bashku. Në një postim në rrjetet sociale aktivistja shprehet se ishte kënaqsi që më fund u takua me presidentin dhe e falenderon këtë të fundit për drekën e mrekulueshme që kaluan.

Kujtojmë që Kokalari ditët e fundit ka rrëmbyer vemendjen medjatike, pasi doli në krahun e ish-liderit historik të PD-së Sali Berisha, pasi ky i fundit u përjashtua nga kreu i PD-së Lulzim Basha, dhe nuk ka nguruar që të shkojë në takimet e ish-kryeministrit Berisha.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!