Home Aktualitet Berisha nuk ndalet/ Fton demokratët ti bashkohen nesër në kryeqendrën e Veriut

Berisha nuk ndalet/ Fton demokratët ti bashkohen nesër në kryeqendrën e Veriut

nga Editor

Lideri historik demokrat, Sali Berisha njoftoi sot se të premten do të mbahet takimi i Foltores së Shkodrës.

Njoftim!

Nesër, ditën e premte me datën 29 shtator në ora 18:00 në sallën e Kinema Milenium të qytetit të Shkodrës do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Shkodrës të marrin pjesë.

Vetëm të bashkuar fitojmë!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!