Home Aktualitet Petrit Vasili: Liberalizimi i vizave në rrezik! Shteti rilindas i propagandës vetëm shkatërron!

Petrit Vasili: Liberalizimi i vizave në rrezik! Shteti rilindas i propagandës vetëm shkatërron!

nga Editor

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar me një status në Facebook pas lajmeve se BE po sheh mundesine e rikthimit te vizave.

Statusi i plotë:
Liberalizimi i vizave ne rrezik!!Me Ramen ne qeveri vetem lajme te keqia vijne per shqiptaret.BE po sheh mundesine e rikthimit te vizave!!Edhe nje arritje kaq e rendesishme per çdo shqiptar sic ishte liberalizimi i vizave rrezikohet te humbase seriozisht per shkak te Rames dhe rilindjes.Shteti rilindas i propagandes vetem shkaterron!!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!