Home Aktualitet Berisha e nis ‘foltoren’ me 1 minutë heshtje për nënkomisarin e rënë gjatë detyrës, Saimir Hoxha!

Berisha e nis ‘foltoren’ me 1 minutë heshtje për nënkomisarin e rënë gjatë detyrës, Saimir Hoxha!

nga Editor

Takimi i Foltores së Durrësit ka nisur me 1 minutë heshtje në nderim të Dëshmorit të Atdheut, Saimir Hoxha.

Efektivi i policisë u vra teksa ishte në një aksion anti-drogë.

Sali Berisha deklaroi një ditë më parë se polici u vra nga narkobandat e narkoqeverisë.

Kanabizimi i vendit po vazhdon të prodhojë varfëri dhe krim në Shqipëri.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!