Home Aktualitet Foltorja e Durrësit/ Kryetari i FRPD dhe të rinjtë në krah të Berishës

Foltorja e Durrësit/ Kryetari i FRPD dhe të rinjtë në krah të Berishës

nga Editor

Disa orë përpara se të nisë Foltorja e Durrësit, të rinjtë e forumit rinor demokrat të këtij qyteti, së bashku me kryetarin Artion Bajrami, kanë pozuar me ish-kryeministrin Sali Berisha. Ky i fundit ka ndarë fotot e këtij takimi.

Berisha ka ftuar të rinjtë e qytetit që të marrin pjesë në takimin e orës 18:00.

“Me Artion Bajramin, kryetarin dhe të rinjtë e FRPD-së së Durrësit. Ftoj të rinjtë e Durrësit të marrin pjesë në Foltoren “Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur” që mbahet sot në ora 18:00 në Pallatin ‘Aleksandër Moisiu’.

Vetëm të bashkuar fitojmë!” shkruan Berisha.

Image
Image
Image

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!