Home Aktualitet PS nis Fushatën elektorale për zgjedhjet lokale. Hapen qindra zyra në Tiranë

PS nis Fushatën elektorale për zgjedhjet lokale. Hapen qindra zyra në Tiranë

nga Editor

Partia Socialiste në Tiranë po hap zyra te reja elektorale në pritje të nisjes së fushatës elektorale për zgjedhjet vendore. Zyrat janë hapur me logo te PS dhe janë moderne e luksoze, me qira të shtenjtë. Kjo ne foto eshte ne zonen e Xhamllikut. Zyra të tilla jane hapur ne gjithe Tiranën dhe në periferi.

Me sa duket, PS ka informacione për vendimin e pritshëm të Gjykatës Kushtetuese në lidhje me zgjedhjet vendore të 2019.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!