Home Aktualitet VIDEO- I intubuar dhe i mbuluar me çarcaf të bardhë, Aldi Rama mbërrin në spitalin e Traumës në Tiranë, nuk e pret asnjë familjar

VIDEO- I intubuar dhe i mbuluar me çarcaf të bardhë, Aldi Rama mbërrin në spitalin e Traumës në Tiranë, nuk e pret asnjë familjar

nga Editor

TIRANË– Aldi Rama, 21-vjeçari që vrau efektivin e policisë Saimir Hoxha ka mbërritur në spitalin e Traumës në Tiranë. I intubuar dhe i mbuluar me çarçaf të bardhë, Rama është futur brenda spitalit, ku do të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore pasi ndodhet në gjendje kritike për jetën. 

Rama ka plagë në kokë që ia ka shkaktuar vetes me armën e zjarrit me të cilën vrau dhe oficerin Hoxha. Fillimisht 21-vjeçari u dërgua në spitalin e Lezhës, ku dhe u intubua, por për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore, u nis drejt Tiranës. Paraprakisht është raportuar se Ramën në këtë spital nuk e ka protur asnjë familjar apo i afërm.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!