Vasili: Zero bilanci i Ramës, nuk e gënjeu dot Europën (VIDEO)

Read Time:40 Second

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili përmes një video të postuar në facebook, rrjeshton zero-t nga bilanci i qeverisë ”Rama 2”. Për qëndrimin negativ për negociatat, Vasili tha se Rama nuk e gënjeu dot Europën, ndaj dhe mori, ”zero negociata”, tha ai.

Postimi i plotë

ZERO bilanci i Edi Rames, qe nuk genjeu dot Europen!!(VIDEO). 500 mije shqiptare te larguar dhe 20% qe marrin buken me liste! 70% e te rinjve duan te ikin mga Shqiperia.

Zero reforma
Zero mireqenie
Zero rezultate
Zero pune
Zero shtet ligjor
Zero lufte ndaj korrupsionit
Zero lufte ndaj krimit
Zero zgjedhje te lira dhe te ndershme.

Perfundimi i ZERO bilancit te Edi Rames qe nuk e genjeu dot Europen: ZERO HAPJE E NEGOCIATAVE!!! P.S Genjeshtrat e pacipa per Negociatat shikojini ne kete VIDEO.

https://www.facebook.com/1701679976798494/posts/2189455544687599/
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ja kur do të hapen negociatat…
Next post “JO” për negociatat, Basha: Nuk shkohet në