Home Aktualitet Pas Ramës, Von Der Leyen shkon në Presidencë, Ilir Meta e përshëndet me “dorë në zemër”

Pas Ramës, Von Der Leyen shkon në Presidencë, Ilir Meta e përshëndet me “dorë në zemër”

nga Editor

Fill pas takimit me Ramën, presidentja e KE-së ka shkuar në Presidencë për të biseduar me kreun e shtetit, ndërkohë që të dy janë përshëndetur me dorë në zemër për të respektuar masat anti-COVID.

TIRANË– Presidenti i Republikës, Ilir Meta pret në takim Presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen dhe delegacionin zyrtar. Fill pas takimit me Ramën, presidentja e KE-së ka shkuar në Presidencë për të biseduar me kreun e shtetit, ndërkohë që të dy janë përshëndetur me dorë në zemër për të respektuar masat anti-COVID.

Takimi sapo ka filluar dhe ende nuk ka asnjë njoftim zyrtar lidhur me çfarë po diskutohet.  

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!