Home Aktualitet Foltorja në Durrës/ Berisha: Takohemi të mërkurën në orën 18:00 në Pallatin e Kulturës

Foltorja në Durrës/ Berisha: Takohemi të mërkurën në orën 18:00 në Pallatin e Kulturës

nga Editor

Ish-kryeministri dhe lideri historik i PD, Sali Berisha, ka njoftuar mbajtjen e Foltores së radhës në Durrës.

Njoftim!

Ditën e mërkurë më datën 29 shtator në ora 18:00 në sallën e Pallatit të Kulturës ‘Aleksandër Moisiu’ në Durrës do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Durrësit të marrin pjesë.

Vetëm të bashkuar fitojmë!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!