Home Aktualitet Tiranë/ Zjarr i madh në Katundin e Ri, flakët rrezikojnë banesat e bizneset

Tiranë/ Zjarr i madh në Katundin e Ri, flakët rrezikojnë banesat e bizneset

nga Editor

Një zjarr i madh ka rënë në zonën e Katundit të Ri në Tiranë këtë pasdite, ku flakët kanë avancuar drejt banesave. .

Zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes, kur ndërkohë banesa dhe biznese që ndodhen pranë rrezikohen prej tyre.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!