Home Aktualitet VIDEO/Kryetari i PD, Lulzim Basha,  mesazh për ditën e parë të shkollës:

VIDEO/Kryetari i PD, Lulzim Basha,  mesazh për ditën e parë të shkollës:

nga Editor

Urime të përzemërta nxënësve dhe mësuesve, anembanë Shqipërisë në nisjen e këtij viti shkollor! Urime prindërve që përmes punës dhe sakrificave ushqejnë ëndrrat dhe ambiciet e fëmijëve të tyre! Urime vogëlushëve që plot emocione ulen për herë të parë në bankat e shkollës, në hapjen e një kapitulli të rëndësishëm për jetën e tyre dhe gjithë shoqërisë sonë! Edhe ky vit i ri shkollor do të jetë sfidues për shkak të pandemisë, ndaj kujdesi nuk duhet të mungojë për të mbrojtur shëndetin e njëri-tjetrit dhe të familjeve tuaja. Suksese të gjithëve😊

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!