Home Aktualitet Basha poston foto me djalin e “forcës”: Iu prezantoj me kampionin e Shqipërisë në karate

Basha poston foto me djalin e “forcës”: Iu prezantoj me kampionin e Shqipërisë në karate

nga Editor

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një foto me kampionin e Shqipërisë në karate, Bekim Bashën.

Gjatë një postimi në rrjetet sociale, Basha ka shprehur pritshmëri të larta për një talent të arteve marciale.

“Urime Bekim Bashës, që sot për herë të 11-të u konfirmua kampioni i Shqipërisë në karate. Një talent gjenial i arteve marciale, që na ka nderuar në Europë dhe në botë dhe me siguri, në një të ardhme të afërt, do ta ngrejë edhe më lart flamurin e Shqipërisë me talentin e tij të pamposhtshëm” shkruan Basha.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!