BE i mbylli derën Shqipërisë, reagon ashpër Petrit Vasili

Read Time:18 Second

Nga Petrit Vasili

Negociatat nuk u hapen per shkak te nje zvarraniku!

Edi Rama ju hyri ne borxh perjete shqiptareve duke i lene jashte Europes per shkak te qeverisjes se lige dhe te piset te tij.

Dhe ai zvarritet tek kembet e thyera te karriges.

Zvarritu,zvarritu Edi Rama!

Po a mundet qe nje zvarranik te qeverise më Shqiperine e shqiponjave!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dështuan me negociatat, Rama dhe Cakaj konferencë në orën 17:00
Next post Presidenti Meta vlerëson “Radio Kukësin” me Titullin “Kalorës i Urdhrit të Flamurit” me rastin e 60-vjetorit të krijimit