Home Aktualitet Florian Marku fiton duelin dhe shpallet kampion I IBF

Florian Marku fiton duelin dhe shpallet kampion I IBF

nga Editor

Florian Marku triumfoi sonte. Ai fiton duelin me Maxim Prodan dhe u shpall kampion i IBF.

Shqiptari prej kohesh po korr vetem suksese ne boks, ndersa naten e sotme realizoi nje endërr.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!