Home Aktualitet Risia në takimin e Vlorës, Berisha çohet në këmbë…të gjithë heshtin për himnin e flamurit

Risia në takimin e Vlorës, Berisha çohet në këmbë…të gjithë heshtin për himnin e flamurit

nga Editor

VLORË– Takimi me demokratët e Vlorës ka nisur me një risi! Ish-kryeministri Sali Berisha dhe të gjithë të pranishmit të tjerë janë ngritur në këmbë për të respektuar himnin kombëtar.1 / 2Pamje nga takimi

Berishës i janë bashkuar të gjithë demokratët e tjerë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!