Home Aktualitet -E rëndë/ Një vajzë plagoset me armë zjarri në mes të qytetit të Vlorës….

-E rëndë/ Një vajzë plagoset me armë zjarri në mes të qytetit të Vlorës….

nga Editor

Një vajzë ka mbetur e plagosur mesditën e kësaj të shtune në Vlorë, ngjarje kjo e ndodhur pranë poliklinikës së qytetit.

Burime bëjnë me dije se policia ka arrestuar të riun që ka qëlluar më armë zjarri ndaj saj.

E reja është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Vlorës, ndërkohë që nuk dihet ende gjendja e saj shëndetësore.

Policia ka rrethuar zonën dhe hetimet për ngjarjen vijojnë.
Vijon…

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!