Home Aktualitet Nxirret pas 4 orësh shoferi i bllokuar në kamionin e përmbysur në Kuçovë

Nxirret pas 4 orësh shoferi i bllokuar në kamionin e përmbysur në Kuçovë

nga Editor

as katër orësh i bllokuar brenda kamionit të përmbysur në Kozare të Kuçovës, shoferi Alit Pirja është shpëtuar nga forcat zjarrfikëse orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Mësohet se shoferi është transportuar në Spitalin Rajonal Berat për tu mjekuar.

Gjatë nxjerrjes nga kamioni, Pirja ka qenë i vetëdijshem dhe ka komunikuar me forcat e shpëtimit.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!