Home Aktualitet FOTOT: Yuri Kim shkon në zyrën e Bashës, në dorë mban çantën me MESAZHIN e veçantë, e vuri edhe kur takoi Ramën (KUPTIMI)

FOTOT: Yuri Kim shkon në zyrën e Bashës, në dorë mban çantën me MESAZHIN e veçantë, e vuri edhe kur takoi Ramën (KUPTIMI)

nga Editor

Edhe në takimin e sotëm, ajo mban në dorë një çantë, në dukje me material kashte, ku edhe është gdhendur një thënie me shkronja të mëdha.

TIRANË– Ambasadorja Yuri Kim mbërrin në zyrën e kryedemokratit Lulzim Basha. Edhe në takimin e sotëm, ajo mban në dorë një çantë, në dukje me material kashte, ku edhe është gdhendur një thënie me shkronja të mëdha.1 / 2Yuri Kim

“Ambicie, respekt dhe punë në grup,”-përkthehen tre frazat që shkruhen në aksesorin e ambasadores. Të njëjtën çantë ambasadorja e ka vënë edhe më parë, më konkretisht në 19 maj 2020, gjatë një takimi që ka zhvilluar me kryeministrin Edi Rama në zyrën e tij. Është e gjitha rastësi apo mesazh që ambasadorja kërkon të përçojë për publikun?

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!