Home Aktualitet Sali Berisha njofton takimin e radhës me demokratët: Shihemi nesër në orën 18:00 në Vlorë

Sali Berisha njofton takimin e radhës me demokratët: Shihemi nesër në orën 18:00 në Vlorë

nga Editor

Njoftim!

Diten e shtune me date 25 shtator ne ora 18:00 ne Pallatin e Kultures ne Vlore do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Vlores te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!