Home Aktualitet Po hetohen DOSJE! SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, largohet drejtori Klodian Troci, zëvendësohet nga Reinard Meta

Po hetohen DOSJE! SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, largohet drejtori Klodian Troci, zëvendësohet nga Reinard Meta

nga Editor

VLORË- Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka zbarkuar mëngjesin e sotëm në Kadastrën e Vlorës. Mësohet se zyartarët e SPAK kanë më shumë se tre orë që ndodhen në këto zyra dhe po ushtrojnë kontrolle. Klodian Troci është larguar nga posti i drejtuesit të Kadastrës së Vlorës dhe në vendin e tij është emëruar Reinard Meta.

Vijon…

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!