Home Aktualitet Rama poston FOTO me George Soros: Mik i çmuar, mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur

Rama poston FOTO me George Soros: Mik i çmuar, mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur

nga Editor

Kryeministri Edi Rama ka takuar miliarderin George Soros, gjatë vizitës së tij në SHBA.

Rama publikon një foto krah miliarderit Soros në “facebook”, ndërsa e cilëson atë një mendje të rrallë dhe një mbështetës të palëkundur të Shqipërisë së Hapur.

foto galeri

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!