Home Aktualitet Braçe pjesë e “Big Brother VIP”?/ Ish-zv.kryeministri: Arbana Osmani më ftoi që të jem një nga konkurentët…

Braçe pjesë e “Big Brother VIP”?/ Ish-zv.kryeministri: Arbana Osmani më ftoi që të jem një nga konkurentët…

nga Editor

Big Brother VIP” nis transmetimin me 1 tetor. VIP-at që do jenë pjesëmarrës në këtë “reality show” do të jetojnë në kushte të pazakonta, larg luksit dhe komoditeteve të jetës së përditshme.

Politikani Erion Braçe, i ftuar në Top Albania Radio, ka zbuluar se ka patur një komunikim me moderatoren e “Big Brother”, Arbana Osmanin, e cila i ka kërkuar të jetë opinionist në këtë “reality show”.

“A do hyje në Big Brother Vip?”, e pyet Adi.

“Jojo, madje më vjen për të qeshur, pasi kam patur një komunikim me Arbanën dhe më ftoi të isha opinionist”,– u përgjigj Braçe.

“Ky po që është lajm i ditës”,– tha Adi.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!