Home Aktualitet Ishte nënë e dy fëmijëve, dalin detaje për 23-vjeçaren që ndërroi jetë pas operacionit në Vlorë

Ishte nënë e dy fëmijëve, dalin detaje për 23-vjeçaren që ndërroi jetë pas operacionit në Vlorë

nga Editor

Brisilda Sadushi, 23-vjeçarja e cila ndërroi jetë pas ndërhyrjes kirurgjikale në spitalin e Vlorës ishte nënë e dy fëmijëve. Mësohet se e reja ka lënë pas një vajzë dhe një djalë.

Ajo iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale në spitalin e Vlorës një natë më parë, ku u paraqit në gjendje të rëndë me infeksion në zorrë. Sadushi u fut në sallën e operacionit, por pas përfundit të procedurës pësoi shok dhe ndërroi jetë.

Pritet të zbardhen akoma më shumë detaje për komplikacionet që mund të ketë pësuar e reja, të cilat i morën jetën.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!