Home Aktualitet FOTO/ Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, makina merr para shtyllën elektrike, bllokohet e gjithë rruga

FOTO/ Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, makina merr para shtyllën elektrike, bllokohet e gjithë rruga

nga Editor

Siç duket edhe nga pamjet, një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë elektrike, duke bllokuar të gjithë rrugën.

LEZHË– Një aksident është shënuar afër kryqëzimit të Paçramit, pikërisht në kryqëzimin ku edhe ndahet Shkodra me Lezhën.

Siç duket edhe nga pamjet, një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë elektrike, duke bllokuar të gjithë rrugën.


Sipas raportimeve, nga aksidenti i rëndë nuk janë shkaktuar të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. Ndërkohë që nuk dihet as shkaku i aksidentit, për të cilin grupi hetimor ka nisur nga puna

Pamje nga aksidenti

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!