Home Aktualitet Ironia e Palokës: Të thuash që je ‘serioz’ me korrupsionin dhe të rrish me Ramën …

Ironia e Palokës: Të thuash që je ‘serioz’ me korrupsionin dhe të rrish me Ramën …

nga Editor

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edi Paloka ka reaguar pas deklaratave të ambasadores së SHBA-së Yuri Kim, e cila nga Nju Jorku deklaroi se ‘korrupsioni merret shumë seriozisht’.

Deklaratat e Kim erdhën pas takimit të ish-kryeministrit Sali Berisha në Fier.

Pas këtyre deklaratave ka ardhur edhe reagimi i Palokës.

‘Të thuash që je ‘serioz’ me korrupsionin, ndërkohë që qëndron krah Ramës, nuk të marrin seriozisht…!’, shkruan Paloka në Facebook, duke ironizuar deklaratat e ambasadores Yuri Kim.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!