Home Aktualitet Berisha hedh hije dyshimi për “dyshen” Rama-Basha: Do ndryshojnë Kushtetutën, ku i ka votat PD-ja?

Berisha hedh hije dyshimi për “dyshen” Rama-Basha: Do ndryshojnë Kushtetutën, ku i ka votat PD-ja?

nga Editor

Berisha: Del një ditë ish-kryetari i opozitës dhe zotohet se do të ndryshojë Kushtetutën. Po ku i ka votat? Ku i ka votat? Para dy ditësh, Rama krijon grupin për ndryshimin e Kushtetutës. Pra, kjo është gjuhë kodi. Thuaje ti të të ndjek unë se është e imja. Çfarë do i ndryshosh Kushtetutës kur s’je vota? Ngri Shqipërinë në këmbë për reformë territoriale, kjo është opozita. Jo të qeshni me Edi Ramën kur deputeti flet nga zemra. Ka dalë me sloganin jemi me Amerikën. Por nuk ka më pro-amerikan se ata që besojnë tek transparenca.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!