Home Aktualitet Berisha mbërrin në Fier/ Ja nga kush pritet..

Berisha mbërrin në Fier/ Ja nga kush pritet..

nga Editor

Sali Berisha ka mbërritur në qytetin e Fierit i rrethuar nga mbështetës të tij demokratë.

Ai është pritur veçanëristh nga kryetari i degës dhe deputeti i PD, Luan Baçi.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!