Home Aktualitet E shoqërojnë demokratët në çdo anë! Berisha rrugës për në Fier/ Ndalon në mes të rrugës dhe i takon…

E shoqërojnë demokratët në çdo anë! Berisha rrugës për në Fier/ Ndalon në mes të rrugës dhe i takon…

nga Editor

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha është rrugës për në Fier, ku edhe do të mbahet “Foltorja”.

Makina që po përdoret për të transportuar ish-kryeministrin po shoqërohet nga dhjetra të tjerë, të cilat janë të mbushura me flamujt me logon e PD-së, ndërkohë që edhe pse ironike…i pranishëm është edhe një flamur i Shtetve të Bashkuara të Amerikës.

Berisha ka dalë një moment nga makina duke i takuar disa prej demokratëve që po e shoqërojnë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!